Jak zoptymalizować prestashop z nami to łatwe


W dzisiejszym poradniku dowiesz się w jaki sposób skutecznie zoptymalizować działanie Prestashop.

Współdzielony hosting www  na sam początek jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących sklepów internetowych, ale z czasem zwiększa się ilość danych na stronie internetowej i wszystko nie działa tak szybko jak na początku. Co w takim wypadku zrobić idealnym rozwiązaniem jest przejście na hosting dedykowany z administracją w tym hostingu oferujemy szereg narzędzi optymalizacyjnych dla sklepu internetowego.

Bardzo częstym problemem u klientów na platformie sklepowej prestashop jest wyszukiwarka produktów przez którą potencjalni klienci rezygnują z zakupów w platformie e-commerce. Nasz hosting dedykowany ma narzędzia które rozwiążą ten problem

Po zalogowaniu do kokpitu Prestashop w ustawieniach

 

Włącz moduł który umożliwia cachowanie danych, czyli  trzymanie danych w pamięci podręcznej serwera, uruchomienie tej funkcji poprawi wydajność działania twojego sklepu internetowego niemal że o 100 %.  W tradycyjnym hostingu współdzielonym nie ma możliwości u większości operatorów na uruchomienie dedykowanego mechanizmu cache, nasza firma oferuje taką możliwość w ramach usługi.

Leave a Reply