Firmy informatyczne – Przemyśl

Prowadzisz swoją firmę w Przemyślu lub okolicach? Twoje przedsiębiorstwo szybko się rozwija, dlatego potrzebujesz pomocy w dziedzinie IT? Nasza firma informatyczna w Przemyślu pozwoli Ci zyskać niesamowitą funkcjonalność infrastruktury IT, ale też zapewni Ci bezpieczeństwo i niezawodność! Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, jeżeli potrzebujesz pomocy IT – nasza firma informatyczna z chęcią Ci pomoże!

Dowiedz się więcej
Kompleksowa obsługa informatyczna


W firmie Network Manager możesz liczyć zawsze na najwyższą jakość usług, a także rzetelność pracowników i dobrą wymianę informacji podczas współpracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego możesz liczyć nie tylko na profesjonalizm, ale także cenę usług adekwatną do wykonywanych przez nas działań. Zajmujemy się zarządzaniem sieci i helpdeskiem, Oferujemy narzędzia i usługi dla deweloperów. Nasza firma informatyczna w Przemyślu będzie w stanie pomóc Ci w zakresie cloud computingu i organizacji serwerów on-premise.Korzystając z naszego outsourcingu będziesz w stanie zyskać pomoc grona dobrze znających się wzajemnie specjalistów – dzięki temu wszystkie problemy będą rozwiązane szybko, a zmiany zostaną wdrożone skutecznie. Jesteśmy pozytywnie nastawieni na dialog, ponieważ przyświeca nam cel, jakim jest zadowolenie klientów. Potrzebujesz pomocy? Pomoże Ci nasza firma informatyczna. Przemyśl znajduje się w zakresie naszych działań, jednak spokojnie – świadczymy profesjonalne usługi także w innych miejscach Polski.

Certyfikaty

które potwierdzają nasze doświadczenie w dziedzinie administracji serwerami

AWS - Solution Architect
Cisco CCNA Routing and Switching
Mikrotik - MTCNA
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
Red Hat Certified Engineer (RHCE)
SysOps Administrator
AWS - Developer

Sprawdź nasze usługi w innych miastach

Kontakt

porozmawiajmy o współpracy

Networkmanager Usługi informatyczne Kraków

Usługi informatyczne

ul. Kościelna 23
33-370 Muszyna

Telefon

518873172

518873172

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji.

Rozumiem