Jak być anonimowym w sieci webinar cz.2

Jak być anonimowym w sieci webinar cz.2

Zarejestrowałem domenę w Firmie OFFSHORE oraz ukryłem adres IP przez cloudflare!

Na 99% moja usługa jest niewykrywalnym procederem, dzisiaj ci pokażę ze nie koniecznie się poprawnie ukryłeś z swoim procederem bardzo łatwo będzie namierzyć twoje działanie w internecie wręcz na 99% uda mi się ciebie skutecznie złapać oraz namierzyć.

Twój plan działania!.

  • Rejestracja domeny w krajach Offshore
  • Wynajem serwera w firmie Offshore
  • Podpięcie DNS pod cloudflare

Czy takim działaniem zapewniłeś sobie anonimowość w sieci zmartwię ciebie nie zapewniłeś sobie ani trochę anonimowości! Ale jak to.

Czy zostało twoje prawdziwe IP ukryte nie zostało. Możesz sprawdzić prawdziwą lokalizacje Cloudflare twój realnie wpięty adres IP przez wejście na portal internetowy Crimeflare.com.  Zostałeś zdemaskowany.

Tak samo jeśli założyłeś konto na Cloudflare bez odpowiedniego przygotowania już wpadłeś na 100%.  Logowanie oraz pierwsze założenie konta nie może się odbywać w twojej lokalizacji ani z twojego adresu IP domowego, tak samo nie mogą być do tego wykorzystane standardowe skrzynki pocztowe @wp. @gmail . Operator wykona zapytanie do twojego operatora skrzynki i dowie się wszystkich informacji o tobie.

Pamiętaj bardzo łatwo jest ciebie namierzyć jeśli płacisz za domenę Bitcoin’em – to nie jest anonimowa waluta, anonimowa jest tylko w jednym wypadku w momencie jej samodzielnego wykopania, jeśli kupiłeś ją w kantorze internetowym bardzo łatwo jest namierzyć śledząc historie  przelewów BTC i można w bardzo prosty sposób dotrzeć do podejrzanego.  Policjant pójdzie ścieżką pieniążków.

Pamiętaj jeśli kilka razy zmieniałeś DNS dla domeny i przykładowo projekt tworzyłeś  na testowym serwerze w Lokalizacji EU muszę cie zmartwić twoja domena przestała być Anonimowa KGB ciebie znajdzie mimo zmiany DNS nie ukryjesz się. Istnieją takie witryny do śledzenia historii zmian w DNS a jeśli robiłeś takie tematy na serwerze który masz umieszczony w PL i robiłeś/as testy już bardzo łatwo można ciebie namierzyć uderzając wstecz z historią jak? Policjant zada kilka pytań poprzedniemu operatorowi jako świadek ma zeznawać tylko i wyłącznie prawdę!.

  1. Kto był właścicielem serwera w okresie od do
  2. Proszę o potwierdzenie przelewu!.

Po raz kolejny dałeś się zdemaskować mimo starań o anonimowość, Czy można całkiem anonimowym być w sieci internetowej w tych czasach można!.

Jeśli myślisz sobie ze serwer wykupię w Niemczech lub Francji lub na terenie EU i pozostanę anonimowym w internecie i mnie nie złapią!.
Złapią bardzo szybko prawo europejskie jest tak skonstruowane że służby miedzy państwami wymieniają się   informacjami na temat właściciela serwera. W kolejnych częściach  artykułów dowiesz się jak do metodycznie wykonać i skutecznie się ukryć, oraz dowiesz się co się dzieje w momencie zatrzymania twojej osoby i przed tym. Informujemy że materiał służy w celach edukacyjnych.

 

 

 

 

 

 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *