Zdalna administracja serwerami Linux

Konfiguracja VPS

Kupiłeś swój pierwszy serwer VPS a może twój operator dotychczasowego konta hostingowego każe ci migrować się na inny serwer i proponuję usługę VPS a nie masz pojęcia jak się zabrać za migracje danych, dobrze trafiłeś nasza firma pomoże ci rozwiązać ten problem.

Migracja konta hostingowego

Twój operator nawalił i potrzebujesz od niego uciekać, zdarzają się ciągłe problemy z dostępnością usług nasza firma pomoże ci z migracją konta hostingowego od każdego operatora.

Instalacja oprogramowania Directadmin

Poszukujesz firmy która zainstaluje oraz odpowiednio  stworzy konfiguracje dla twojego firmowego serwera. Zleć to nam

Obsługa informatyczna firm

Networkmanager to firma IT o ugruntowanej pozycji na rynku, która od lat oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi IT na niezmiennie wysokim poziomie. Naszą specjalnością jest profesjonalna obsługa informatyczna firm, którą świadczymy w ramach outsourcingu IT.

Outsourcing IT to usługa, którą kierujemy do przedsiębiorców zainteresowanych zleceniem działań informatycznych firmie zewnętrznej. Zlecenie działań informatycznych w ramach outsourcingu IT to nie tylko bardzo dobry sposób na znaczące obniżenie kosztów utrzymania sprzętu informatycznego w firmie, ale również możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia wyspecjalizowanej kadry informatycznej, do której przedsiębiorstwo w przeciwnym razie nie miałoby dostępu.
Usługi IT

Obsługa informatyczna , którą oferujemy w ramach outsourcingu to przemyślane i zaplanowane działania, realizowane na dwóch płaszczyznach – zapewnienia ciągłości i bezawaryjności działania obecnej infrastruktury przedsiębiorstwa oraz poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań z zakresu IT, które usprawnią obsługę procesów w firmie. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego każdorazowo poszukując nowych rozwiązań IT zawsze uwzględniamy rzeczywiste potrzeby Klienta w zakresie tych rozwiązań, specyfikę branży oraz charakter funkcjonowania przedsiębiorstwa, a także budżet na innowacje, którym firma dysponuje w danym momencie. Nie boimy się odradzać inwestycji w nowe technologie – sprzęt i oprogramowanie, jeśli istnieje ryzyko, że okażą się one niekorzystne dla Klienta.

Jako specjalistyczna firma IT, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi IT. Oferta Networkmanager Kraków obejmuje m.in.:

  • obsługę sieci komputerowej,
  • zarządzanie urządzeniami sieciowymi,
  • obsługę serwisową sprzętu komputerowego,
  • obsługę serwisową oprogramowania komputerowego,
  • ochronę danych przed utratą,
  • zarządzanie serwerami,
  • wdrażanie nowych rozwiązań programistycznych i sprzętowych,
  • szybkie i skuteczne usuwanie awarii,
  • wsparcie IT w zakresie doradczo-konsultingowym.

Usługi IT świadczymy na terenie miasta Kraków oraz okolice. Zależnie od potrzeb i oczekiwań, a także charakteru problemu obsługę świadczymy zdalnie za pośrednictwem sieci Internet lub na miejscu u Klienta. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy w zakresie usług, takich jak obsługa informatyczna przedsiębiorstwa lub outsourcing IT w zakresie innym niż standardowa obsługa informatyczna firm zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące współpracy. Usługi informatyczne kraków