Firma informatyczna - Gdańsk - obsługa informatyczna firm, outsourcing IT

Prowadzisz własne przedsiębiorstwo? Działasz na terenie trójmiasta? W takim razie powinna Cię zainteresować obsługa informatyczna dla firm w Gdańsku! Postaw na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług! Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, żebyś był zadowolony z naszej pracy!

Dowiedz się więcej
Kompleksowa obsługa informatyczna
Amazon Web Services

Dlaczego warto postawić
na Outsourcing IT w Gdańsku?

Outsourcing polega na powierzeniu części działań swojego przedsiębiorstwa innej firmie, w tym przypadku chodzi o branżę IT. Musisz wiedzieć, że konieczność zatrudnienia nowego pracownika w Twojej firmie oznaczałaby inwestycje w sprzęt informatyczny, zapewnienie szkoleń, miejsca do pracy itd. Nigdy też nie wiesz do końca, kogo zatrudniasz. Nasza firma informatyczna w Gdańsku od lat skutecznie działa w branży, przez co możesz z marszu mieć dostęp do najwyższej jakości usług – dzięki temu zaoszczędzisz!

Docker

Co oferujemy?

Obsługa informatyczna w Gdańsku świadczona przez naszą firmę dotyczy wielu aspektów z dziedziny IT. Są to m.in. cloud computing i zarządzanie serwerami on-premise, czyli tworzenie architektur, zarządzanie danymi, a także tworzenie kopii zapasowych w chmurze. Dajemy także możliwość całodobowego monitoringu zasobów. Nasza firma informatyczna w Gdańsku oferuje także narzędzia i usługi dla zespołów deweloperskich, a także zarządzanie sieciami i helpdesk. Masz jakieś pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Certyfikaty

które potwierdzają nasze doświadczenie w dziedzinie administracji serwerami

AWS - Solution Architect
Cisco CCNA Routing and Switching
Mikrotik - MTCNA
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
Red Hat Certified Engineer (RHCE)
SysOps Administrator
AWS - Developer

Sprawdź nasze usługi w innych miastach

Kontakt

porozmawiajmy o współpracy

Networkmanager Usługi informatyczne Kraków

Usługi informatyczne

ul. Kościelna 23
33-370 Muszyna

Telefon

518873172

518873172

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji.

Rozumiem