Firma informatyczna - Gdynia - obsługa informatyczna firm, outsourcing IT

Potrzebujesz pomocy w zakresie IT, a nie masz konieczności zatrudniania nowego pracownika? Chcesz skorzystać z usługi najwyższej jakości? Stawiasz więc na niezawodność i dobrą wymianę informacji? Nasza obsługa informatyczna firm w Gdyni to coś dla Ciebie! Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb. Zawsze jednak naszym głównym celem jest Twoja satysfakcja!

Dowiedz się więcej
Kompleksowa obsługa informatyczna
Amazon Web Services

Jesteśmy zespołem młodych ludzi,
jednak każdy z nas posiada spore doświadczenie w dziedzinie IT.

Co więcej, prywatnie jesteśmy przyjaciółmi, przez co nie mamy najmniejszego problemu z pracą zespołową, a w dużej mierze jest to konieczne, kiedy w grę wchodzi obsługa informatyczna w Gdyni. Znamy swoje kompetencje i możliwości, dlatego zawsze informujemy klienta o faktycznym stanie rzeczy, a także jesteśmy w stanie szybko i skutecznie rozwiązywać ewentualne problemy.

Docker

Oferujemy Ci profesjonalny Outsourcing IT w Gdyni.

Dzięki temu nie będziesz musiał zatrudniać swojego pracownika i zapewniać mu stanowiska do pracy. Dodatkowo musisz wiedzieć, że możesz trafić na niezbyt zdolnego fachowca, natomiast nasza firma informatyczna zatrudnia osoby, które doskonale wiedzą, co robią. Oferujemy Cloud computing oraz obsługę serwerów on-premise, narzędzia i usługi dla zespołów deweloperskich, zarządzanie sieciami oraz helpdesk. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej – napisz do nas – nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

Certyfikaty

które potwierdzają nasze doświadczenie w dziedzinie administracji serwerami

AWS - Solution Architect
Cisco CCNA Routing and Switching
Mikrotik - MTCNA
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
Red Hat Certified Engineer (RHCE)
SysOps Administrator
AWS - Developer

Sprawdź nasze usługi w innych miastach

Kontakt

porozmawiajmy o współpracy

Networkmanager Usługi informatyczne Kraków

Usługi informatyczne

ul. Kościelna 23
33-370 Muszyna

Telefon

518873172

518873172

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji.

Rozumiem