Firma informatyczna - Łódź - obsługa informatyczna firm, outsourcing IT

Mieszkasz w Łodzi i prowadzisz swoją własną firmę? Potrzebujesz usprawnień, jednak zatrudnianie nowych pracowników nie jest konieczne? Stawiasz na pełen profesjonalizm i rzetelność, a także indywidualne podejście do klienta? W takim razie powinna Cie zainteresować nasza obsługa informatyczna w Łodzi! Twoja firma na pewno zyska na naszej współpracy!

Dowiedz się więcej
Kompleksowa obsługa informatyczna
Amazon Web Services

Oferujemy Ci Outsourcing IT w Łodzi.

Dlaczego powinieneś się tym zainteresować? Przede wszystkim – zaoszczędzisz pieniądze. Zyskasz dostęp do grupy profesjonalistów, natomiast zatrudniając pracownika przede wszystkim będzie to jedna osoba, której wiedza może nie wystarczyć. Prywatnie jesteśmy dobrymi znajomymi, dlatego doskonale znamy swoje kompetencje i rozdzielamy zadania, a praca zespołowa to dla nas przyjemność! Każdego klienta traktujemy indywidualnie, przez co idealnie dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Docker

Oferujemy najwyższej jakości cloud computing i zarządzanie serwerami

Tworzymy architektury i zajmujemy się zasobami przez Amazon Web Services. Regularnie i na bieżąco robimy kopie zapasowe w chmurze, dajemy dostęp do zautomatyzowanego i całodobowego monitoringu, tworzymy migracje on-premise do chmury. Nasza firma informatyczna w Łodzi zapewnia również narzędzia i usługi dla deweloperów, czyli wdraża mechanizmy, serwisuje, skaluje i modernizuje infrastruktury dla odbiorców oprogramowania, modyfikuje środowiska deweloperskie. Obsługa informatyczna firm w Łodzi dotyczy również zarządzania sieciami i helpdesk.

Certyfikaty

które potwierdzają nasze doświadczenie w dziedzinie administracji serwerami

AWS - Solution Architect
Cisco CCNA Routing and Switching
Mikrotik - MTCNA
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
Red Hat Certified Engineer (RHCE)
SysOps Administrator
AWS - Developer

Sprawdź nasze usługi w innych miastach

Kontakt

porozmawiajmy o współpracy

Networkmanager Usługi informatyczne Kraków

Usługi informatyczne

ul. Kościelna 23
33-370 Muszyna

Telefon

518873172

518873172

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji.

Rozumiem