Firma informatyczna - Lublin - obsługa informatyczna firm, outsourcing IT

Nasza firma informatyczna w Lublinie oferuje najwyższej jakości obsługę IT Twojego przedsiębiorstwa. Każdy pracownik posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala w szybkim tempie wdrażać zmiany, jak i rozwiązywać problemy. Dzięki naszej obsłudze będziesz w stanie komfortowo cieszyć się działaniem swojej firmy! Cenisz sobie najwyższą jakość? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej
Kompleksowa obsługa informatyczna
Amazon Web Services

Oferujemy profesjonalny cloud computing i obsługę serwerów on-premise.

Tworzymy architektury i zarządzamy zasobami. Wszystkie Twoje dane będą miały kopię zapasową w chmurze, przez co nawet w przypadku ewentualnych problemów nie stracisz żadnych informacji. Dodatkowo robimy narzędzia i świadczymy usługi dla zespołów deweloperów, co przekłada się na modyfikacje środowisk deweloperskich, wdrożenia mechanizmów CI/CD. Stawiamy również na automatyzację. Modernizujemy infrastuktury. Świadczymy także serwis i skalowanie dla odbiorców danego oprogramowania. Możesz mieć pewność, że nasza firma Cię nie zawiedzie.

Docker

Obsługa informatyczna

dla firm świadczona przez nas zawsze jest dostosowywana do indywidualnych wymagań klientów. Postaw na outsourcing IT w Lublinie! Dzięki temu zyskasz pomoc profesjonalistów, a nie będziesz musiał zatrudniać własnej kadry, inwestować w oprogramowanie, szkolenia, stanowisko pracy itd. Nasza firma informatyczna wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

Certyfikaty

które potwierdzają nasze doświadczenie w dziedzinie administracji serwerami

AWS - Solution Architect
Cisco CCNA Routing and Switching
Mikrotik - MTCNA
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
Red Hat Certified Engineer (RHCE)
SysOps Administrator
AWS - Developer

Sprawdź nasze usługi w innych miastach

Kontakt

porozmawiajmy o współpracy

Networkmanager Usługi informatyczne Kraków

Usługi informatyczne

ul. Kościelna 23
33-370 Muszyna

Telefon

518873172

518873172

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji.

Rozumiem