Firma informatyczna – Poznań – obsługa informatyczna firm, outsourcing IT

Prowadzisz swoją działalność w Poznaniu i potrzebujesz kompleksowych usług informatycznych? Cenisz sobie najwyższą jakość i dobry kontakt? Zastanawiałeś się wcześniej nad outsourcingiem? W tym wypadku koniecznie przemyśl ofertę naszej firmy! Dzięki nam czeka na Ciebie profesjonalna obsługa informatyczna w Poznaniu.

Dowiedz się więcej
Kompleksowa obsługa informatyczna
Amazon Web Services

Jesteśmy firmą, która od lat działa w branży IT.

Co więcej, prywatnie jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Dlaczego to ważne? Każdy z nas dobrze zna swoje umiejętności i predyspozycje, dlatego będziemy w stanie jak najlepiej podejść do tego, czego będziesz potrzebować. Praca zespołowa pozwala nam świadczyć dla firm naszych klientów usługi, które są niemożliwe do zrealizowania dla jednego człowieka.

Docker

Oferujemy konstruowanie architektur i zarządzanie zasobami.

Dodatkowo wszystkie dane będą miały backup w chmurze, ponieważ stawiamy na bezpieczeństwo. Co więcej, będziesz mieć całodobowy dostęp do monitoringu zasobów. Zarządzamy sieciami – tworzymy struktury LAN, organizujemy połączenia VPN. Nasza firma informatyczna w Poznaniu oferuje również administracje serwerami, doradztwo informatyczne.

Obsługa informatyczna firm w Poznaniu dotyczy również narzędzi deweloperskich i usług. Zajmiemy się modyfikowaniem środowisk deweloperskich, repozytoriami kodów, wdrażaniem różnych mechanizmów, automatyzacją, skalowaniem i serwisem.

Nasza firma informatyczna (Poznań) zapewni Ci jakość, której potrzebujesz.

Certyfikaty

które potwierdzają nasze doświadczenie w dziedzinie administracji serwerami

AWS - Solution Architect
Cisco CCNA Routing and Switching
Mikrotik - MTCNA
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
Red Hat Certified Engineer (RHCE)
SysOps Administrator
AWS - Developer

Sprawdź nasze usługi w innych miastach

Kontakt

porozmawiajmy o współpracy

Networkmanager Usługi informatyczne Kraków

Usługi informatyczne

ul. Kościelna 23
33-370 Muszyna

Telefon

518873172

518873172

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji.

Rozumiem