Firma informatyczna - Sopot - obsługa informatyczna firm, outsourcing IT

Ostatnimi czasy otworzyłeś swoją własną działalność na terenie Sopotu? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w dziedzinie IT? W takim razie zainteresuje Cię nasza obsługa informatyczna dla firm w Sopocie. Nieważne, czy prowadzisz software house, czy posiadasz biuro rachunkowe lub jesteś producentem różnego rodzaju dóbr – na pewno w pewnym momencie rozwoju swojego przedsiębiorstwa będziesz potrzebować obsługi informatycznej. Przez to musisz wiedzieć, że nasza firma spełni wszystkie Twoje wymagania!

Dowiedz się więcej
Kompleksowa obsługa informatyczna


Nasz zespół jest gronem bliskich sobie ludzi, którzy doskonale znają swoje kompetencje, wzajemnie się rozwijają i wymieniają zdobywanym przez długie lata doświadczeniem. Zawsze jesteśmy na czasie z nowinkami technologicznymi, ponieważ stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. Zawsze dajemy klientom od nas to, co najlepsze. Dzięki dobrej pracy zespołowej jesteśmy w stanie szybko i skutecznie wprowadzać zmiany i naprawiać ewentualne błędy Twojej infrastruktury informatycznej.

Outsourcing IT w Sopocie to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ zamiast zatrudniać nowego pracownika zyskasz dostęp do teamu profesjonalistów, którzy zrobią dokładnie to, czego będziesz potrzebować. Zajmujemy się cloud computingiem i zarządzaniem serwerami on-premise, organizacją sieciową i helpdeskiem, tworzymy narzędzia i usługi dla zespołów deweloperskich. Nasza firma informatyczna serdecznie zaprasza do kontaktu!

Certyfikaty

które potwierdzają nasze doświadczenie w dziedzinie administracji serwerami

AWS - Solution Architect
Cisco CCNA Routing and Switching
Mikrotik - MTCNA
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
Red Hat Certified Engineer (RHCE)
SysOps Administrator
AWS - Developer

Sprawdź nasze usługi w innych miastach

Kontakt

porozmawiajmy o współpracy

Networkmanager Usługi informatyczne Kraków

Usługi informatyczne

ul. Kościelna 23
33-370 Muszyna

Telefon

518873172

518873172

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji.

Rozumiem