Firma informatyczna - Warszawa - obsługa informatyczna firm, outsourcing IT

Warszawa ostatnimi czasy bardzo szybko się rozwija, w przeciągu zaledwie kilku lat przeniosło się do niej kilkaset tysięcy nowych mieszkańców, a także powstało bardzo wiele firm. Dzieje się to po dziś dzień, dlatego jeżeli prowadzisz swoją firmę w stolicy, to bardzo dobrze! Potrzebna Ci jest obsługa informatyczna w Warszawie? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej
Kompleksowa obsługa informatyczna
Amazon Web Services

Nasza firma informatyczna w Warszawie oferuje najwyższej jakości Outsourcing IT.

Zyskasz profesjonalne zarządzanie on-premise oraz cloud computing (zarządzanie zasobami, tworzenie architektury, kopie zapasowe, monitoring danych, migracje on-premise w chmurze), usługi oraz narzędzia dla zespołów deweloperskich (modyfikacje środowisk deweloperskich, tworzenie mechanizmów CI/CD, automatyzacja, modernizacja infrastruktury), helpdesk i zarządzanie sieciami (zabezpieczanie i tworzenie sieci LAN, połączenia VPN, tworzenie oprogramowania PHP, administracja serwerów, doradztwo IT). Obsługa informatyczna dla firm w Warszawie na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Docker

Jesteśmy zgranym zespołem, który zna się od lat i również od dawna działa w zakresie IT.

Rozpoczęliśmy wspólną działalność mając na celu wniesienie nowych rozwiązań do branży i spełnianie oczekiwań klientów. Dzięki temu nie tylko możemy owe oczekiwania spełniać, ale też wychodzić im naprzeciw.

Certyfikaty

które potwierdzają nasze doświadczenie w dziedzinie administracji serwerami

AWS - Solution Architect
Cisco CCNA Routing and Switching
Mikrotik - MTCNA
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
Red Hat Certified Engineer (RHCE)
SysOps Administrator
AWS - Developer

Sprawdź nasze usługi w innych miastach

Kontakt

porozmawiajmy o współpracy

Networkmanager Usługi informatyczne Kraków

Usługi informatyczne

ul. Kościelna 23
33-370 Muszyna

Telefon

518873172

518873172

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji.

Rozumiem