Pamięć podręczna dla WordPress – LiteSpeed Cache!

serwer vps dla wordpress

Chcesz skutecznie przyspieszyć swoją witrynę www, ale nie wiesz jak? Z pewnością świetnym rozwiązaniem będzie LiteSpeed Cache, czyli uniwersalna wtyczka dla WordPress, w skrócie nazywana LSCWP. Pamięć, którą ona zawiera, ułatwia akcelerację strony z poziomu serwera. Posiada także funkcje idealne do optymalizacji.

Zalety wtyczki dla Hosting WWW WordPress

Jedną z największych zalet tej wtyczki jest to, iż idealnie współgra z WordPress, który cieszy się ogromną popularnością w biznesie, stronach komercyjnych i prywatnych. Wtyczka ta obsługuje WordPress Multisite. Działa dobrze również z innymi wtyczkami, czyli chociażby popularnym Yoast SEO oraz WooCommerce. Z kolei wspomniane już funkcje zajmą się optymalizacją szeroko pojętych obszarów Twojej strony. Mowa tutaj o pamięci podręcznej przeglądarki, obsłudze CDN, CSS i JS, ale także obrazach. Dlaczego ta wtyczka powinna mieć dla Ciebie tak duże znaczenie? Ponieważ pliki z pamięci podręcznej będą znajdowały się na serwerze LiteSpeed. To z kolei oznacza, że nie będą one zajmowały pamięci WordpreSS, co mogłoby skutecznie spowolnić działanie witryny.

Pamięć podręczna LiteSpeed Cache jest znacznie szybsza od tej oferowanej na PHP. Wtyczka ta może również czyścić pamięć podręczną w sposób inteligentny dzięki odpowiednim znacznikom, co ułatwi sprawę. Jeszcze inną zaletą, która być może lepiej nakreśli znaczenie LiteSpeed dla Twojej strony na WordPress jest to, że z pomocą plików cookie obsługuje ona wiele wersji treści podlegających buforowi. Mogą to być takie elementy, jak chociażby waluta, czy lokalizacja geograficzna.

LiteSpeed Cache a hosting www

Chcesz, aby Twój hosting www działał jeszcze szybciej? Być może powinieneś migrować ze swoimi zasobami do firmy hostingowej, która zapewni Tobie dostęp do tej wtyczki w cenie zakupionego hostingu www? Decydując się na naszą ofertę możesz otrzymać Serwer VPS WordPress, który znacznie przyspieszy ładowanie strony, nawet do 36 razy! Czyż nie jest to imponujący wynik? Wszystko w stałej cenie! O migrację i pomoc techniczną się nie martw. Zespół specjalistów NetworkManager jest do Twojej dyspozycji!

[:]

Dodaj komentarz