Serwery wirtualne

VPS Windows

Z systemami operacyjnymi rodziny Windows Server bez dodatkowych opłat licencyjnych. Jest to rozwiązanie porównywalne do serwerów dedykowanych w bardziej elastycznej i ekonomicznej formie infrastruktury serwerowej. A w cenie licencje RDP (Użytkownicy zdalni) bez opłat.

Wybierz pakiet VPS Windows.

Pakiet
vCPU
Pamięć (RAM)
Przestrzeń dyskowa
Kopia zapasowa
Transfer
Użytkownicy zdalni RDP
Dedykowane IP
Licencje Windows
Sieć 100 Mb/s
Adres IPv4
Wsparcie techniczne

VPS 1

VPS 1

19 zł/mc
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 vCore
2 GB
20 GB
NIE
1 TB
1

VPS 2

VPS 2

39 zł/mc
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 vCore
3 GB
40 GB
NIE
2 TB
2

VPS 3

VPS 3

59 zł/mc
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
3 vCore
4 GB
60 GB
TAK
3 TB
2

VPS 4

VPS 4

99 zł/mc
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 vCore
6 GB
80 GB
TAK
4 TB
10

VPS 5

VPS 5

128 zł/mc
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 vCore
8 GB
120 GB
TAK
6 TB
25

VPS 6

VPS 6

199 zł/mc
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 vCore
10 GB
160 GB
TAK
8 TB
50

VPS 7

VPS 7

256 zł/mc
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 vCore
12 GB
200 GB
TAK
10 TB
50

VPS 8

VPS 8

339 zł/mc
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 vCore
16 GB
250 GB
TAK
12 TB
50

*Serwery oparte o witrualizację KVM.

Specyfikacja naszego środowiska serwerowego oraz dyskowego

Zobacz co dla ciebie przygotowaliśmy

Performance All-Flash

Performance All-Flash storage charakteryzuje się możliwością uzyskania najwyższych przepustowości oraz minimalnego czasu dostępu do danych. Sprawdzi się tam, gdzie wymagana jest stale maksymalna wydajność aplikacji biznesowych lub baz danych.

Hybrid

Hybrid storage składa się z dysków SSD oraz tradycyjnych dysków twardych klasy enterprise, pracujących równocześnie. Gorąca część danych serwera automatycznie przechowywana jest na dyskach flash. Rozwiązanie to idealnie nadaje się do ogólnych zadań biznesowych, wymagających stale wysokiej wydajności.

Capacity

Capacity storage zaprojektowano do przechowywania dużej ilości danych.

Our WordPress Experts Just Love to Help
Zarządzalne oprogramowanie SaaS i niezarządzalne

Aby dostosować się do rosnącego zapotrzebowania na usługi serwerów z administracją mamy do zaoferowania tobie zarządzalne oprogramowanie SaaS przez zespół naszych administratorów. .

Licencja bez dodatkowych opłat

Potrzebujesz serwera VPS z Windows 10 lub Serwer i zastanawiasz się ilę będzie to kosztować, w Networkmanager otrzymujesz zawsze licencję w cenie.

Darmowe konto VPN

Dbając o bezpieczeństwo waszych danych do serwerów VPS otrzymujesz od nas darmowe konto VPN dzięki któremu zapewnisz bezpieczne połączenie do serwera.

Oprogramowanie

Dostępne systemy operacyjne oraz oprogramowanie SaaS

Windows 2019 Server

Jeśli nigdy nie słyszałeś o systemie Windows Server, najpierw wyjaśnimy, co to jest. Zasadniczo Windows Server to linia systemów operacyjnych, które firma Microsoft tworzy specjalnie do użytku na serwerze. Oznacza to, że w prawie wszystkich przypadkach Windows Server jest głownie używany przez firmy

Zastosowanie

Praca zdalna

Serwer WWW

Serwer SQL

InsertGT

Active Directory

Microsoft Exchange Server

CentOS

Serwer z Windows 10

Windows 10 to najbardziej uniwersalny system operacyjny. To właśnie na niego najpewniej postawi mobilny profesjonalista, zapalony gracz komputerowy, jak i zwykły użytkownik. Powodów jest wiele: od obsługi najnowszych standardów, przez kompatybilność z oprogramowaniem i grami, po proste i intuicyjne sterowanie. W naszym panelu sterowania znajdziesz obraz tego systemu, po zainstalowaniu serwera połączysz się z nim zdalnie za pomocą publicznego IP.

Zastosowanie

Praca zdalna dla 1 użytkownika

Serwer Gier

Serwer głosowy

XAMP

Ubuntu

Hosting dedykowany

Serwer VPS z Directadminem w cenie oraz pełną administracją przez nasz zespół administratorów. Rozwiązanie które pozwoli ci zapomnieć o wszystkich problemach związanych z serwerem. Migrację i kopię zapasową otrzymujesz w cenie usługi.

Zastosowanie

Hosting WWW dla Biznesu

Fedora

Debian

Debian [wym. ˈdɛbiən][1] – projekt wolnej dystrybucji systemu operacyjnego GNU/Linux oraz GNU/kFreeBSD realizowany przez ochotników na całym świecie. Wewnątrz Debiana istnieją również projekty, mające na celu stworzenie dystrybucji systemu GNU/Hurd, inne odmiany BSD, a nawet dystrybucji wolnego oprogramowania na platformę Windows.

Zastosowanie

Debian 10 64bit

Debian 9 64bit Webmin/Virtualmin/LAMP

Debian 9 64bit Webmin

Debian 9 64bit VestaCP control panel

Debian 9 64bit minimal

Debian 9 64bit

Debian 8 64bit with VestaCP control panel

Debian 8 64bit

Debian

Centos

CentOS – dystrybucja Linuksa oferująca darmowy i wspierany przez społeczność użytkowników system operacyjny oparty o kod źródłowy Red Hat Enterprise Linux, co w założeniu ma prowadzić do kompatybilności z tym systemem

Zastosowanie

Serwer WWW

Suse

Dlaczego waro wybrać Chmurę Networkmanager

Redundancja

Środowisko wysokiej dostępności (HA) pozwala na uniknięcie strat związanych z awarią pojedynczego serwera lub nieplanowanym przestojem. Każda Maszyna wirtualna gotowa jest do migracji na innego hosta wirtualizacji w przypadku awarii sprzętowej podstawowego serwera. Dodatkowe zasoby sprzętowe potrzebne do zapewnienia redundancji zapewnia Networkmanager.

Kopia zapasowa

W Networkmanager każdy serwer wirtualny otrzymuje obowiązkowy backup wykonywany komercyjnym oprogramowaniem bez dodatkowych opłat. System kopii zapasowych wykrywa zainstalowane oprogramowanie na serwerze a kopia wykonywana jest z uwzględnieniem specyfiki tych aplikacji, np. baz danych. Chroń swoje środowiska serwerowe i zawsze pamiętaj o konieczności wykonywania kopii zapasowych. Kopia wykonywana jest 1 raz na dobę, co 24h a retencja danych to 3 dni. Parametry te można zmienić, wybierając usługę kopii rozszerzonej dostępnej w naszej ofercie.

Błyskawiczne kopie migawkowe

Spontaniczne tworzenie kopii migawkowych czyli tak zwanych snapshotów to przydatne rozwiązanie zapewniające starszą wersję całego serwera. Nie należy mylić migawki z backupem, gdyż w porównaniu z nim, czas tworzenia kopii migawkowej liczony jest w sekundach i służy jedynie odwróceniu niepożądanych zmian w konfiguracji serwera. Kopia migawkowa pozwala na błyskawiczny zapis danych w konkretnym momencie, a następnie w razie potrzeby możliwość przywrócenia stanu systemu czy bazy danych z chwili zapisania. W porównaniu z backupem, kopia migawkowa zapisuje niewielkie ilości danych, przez co jej objętość z początku nie jest duża. Tego rodzaju rozwiązanie idealnie sprawdza się w rozwiązaniach chmurowych ze względu na częstotliwość zmian na serwerach oraz wygodę i szybkość wykonywania zapisu.

Maszyny wirtualne to większe możliwości

Serwery wirtualne posiadają znacznie większe możliwości elastycznego skalowania i konfiguracji w porównaniu z klasycznymi fizycznymi urządzeniami. Dzięki temu, że działają tak jak każdy inny serwer, zapewniają użytkownikowi to samo środowisko na poziomie systemu operacyjnego. Jedną z największych zalet naszych serwerów jest elastyczny storage, czyli miejsce, w którym gromadzone są dane. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie według własnych potrzeb dedykowanego środowiska o wysokiej dostępności (HA) przeznaczonego np. do hostowania krytycznych aplikacji biznesowych lub dowolnych rozwiązań informatycznych. Każdy proponowany serwer wirtualny posiada dedykowane zasoby sprzętowe, w skład których wchodzą dyski twarde, hybrydowe lub flash, procesory najnowszych generacji klasy serwerowej, pamięć ECC z kontrolą parzystości błędów, a także interfejsy sieciowe ethernet z publiczną i prywatną adresacją IPv4 oraz dedykowanym VLAN..

Dedykowane IPv4 & IPv6

Dedykowany adres IP umożliwi tobie uruchomienie dedykowanych usług które będą widoczne publicznie i dostępne w sieci. Możesz dowolnie uruchomić stronę internetową czy też serwer gier a także stworzyć dedykowane rozwiązania pod twoje potrzeby!

Hosting dedykowany z administracją

Wsród dziesiątek możliwości oferowanych przez naszą chmurę obliczeniową do mamy dla ciebie dedykowane rozwiązania takie jak Hosting dedykowany z administracją, idealne rozwiązanie dla firm które chcą zapomnieć o problemach z serwerem.

Stwórz witrualny komputer w chmurze jednym klikiem myszki!

Własny witrualny komputer w chmurze obliczeniowej .

Komputer w chmurze?

Stworzenie witrualnego komputera w chmurze obliczeniowej nie było nigdy łatwiejsze.

Logowanie z dowolnego urządzenia

Na swój wirtualny komputer zalogujesz się za pomocą dowolnego urządzenia smartfona lub komputera.

Our WordPress Experts Just Love to Help

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań. Staraliśmy się przewidzieć wszystkie możliwości. Jeśli jednak nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie – skorzystaj z formularza kontaktowego.

Serwer VPS to zwirtualizowany serwer dedykowany. Rozwiązanie pośrednie pomiędzy hostingiem współdzielonym a serwerem dedykowanym. Na jednej maszynie działa tylko kilka kont klientów, a Ty możesz wykonywać praktycznie wszystkie operacje, co na serwerze dedykowanym. Dostajesz dostęp do konta root, możesz instalować własne aplikacje i konfigurować je według własnych potrzeb. A jeśli nie chcesz zajmować się samodzielnie administracją serwerów wybierz jeden z pakietów SaaS z naszym wsparciem administracyjnym.

Można to wykonać za pomocą dostępnych pakietów lecz każdy klient ma inne potrzeby, dlatego za każdym razem przygotowujemy ofertę pod konkretny projekt. Pracujemy dla wielu znanych marek. Wiemy jak dobrać narzędzia, aby osiągnąć najlepsze wyniki przy optymalizacji kosztów. Skontaktuj się z nami korzystając z formularza. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego serwisu.

od 2017 roku towarzyszymy naszym klientom w rozwoju ich stron internetowych na początku jako jednoosobowa działalność gospodarcza a z rozwojem przekształciliśmy się w spółkę. Nasz Dział Obsługi Klienta, w kontakcie z programistami i administratorami, pomaga klientom w uruchamianiu ich projektów.

Nie umożliwiamy darmowych testów kont hostingowych i serwerów VPS. Jeżeli pragniesz przeprowadzić bezpłatny test naszych usług i przekonać się o najwyższych standardach naszej oferty, wybierz jeden z naszych pakietów i dokonaj płatności. Będziesz miał 30 dni na sprawdzenie, czy wybrana przez Ciebie usługa spełnia Twoje oczekiwania i chcesz z nami pozostać na dłużej. Jeśli z jakichś względów nasze usługi Ci nie odpowiadają, zwrócimy Ci pieniądze. Pamiętaj jednak o tym, iż jesteśmy do Twojej dyspozycji! Z chęcią dopasujemy nasze usługi do Twoich potrzeb i przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan i wycenę! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy naszej profesjonalnej obsługi klienta!

Praca zdalna możliwa jest dla dwóch użytkowników jednocześnie. Możliwe jest zwiększenie ilości użytkowników RDP za dopłatą

Każdy serwer VPS jest objęty 14 dniową kopią zapasową, nieżależnie od sytułacji jesteśmy wstanie odzyskać twoje dane.

Nasza firma specializuje się w dostarczaniu rozwiązań stricte dedykowanych, co oznacza że od nas otrzymujesz dedykowane zasoby serwerowe.

Serwer VPS działa pod kontrolą silnika KVM co w praktyce oznacza to że można zainstalować dowolne oprogramowanie serwerowe.

Rozwiązanie SaaS - Hosting dedykowany z Directadmin jest objęty pełną administracją i piorytetowym wsparciem technicznym

Serwery VPS są umieszczone w chmurze obliczeniowej w Warszawie i w Krakowie

Serwery VPS są w pełni bezpieczne dla użytkowników. Każdy użytkownik maszyny wirtualnej posiada dedykowany adres IP oraz ma możliwość dowolnej konfiguracji systemu.

Największą zaletą serwerów VPS jest niezależność środowiska i pełne bezpieczeństwo danych naszych klientów. Każdy z użytkowników może w sposób bezpieczny dysponować danymi oraz dowolnie konfigurować swój system na serwerze wirtualnym. Kolejną zaletą serwera VPS jest to, że użytkownik posiada ściśle określone zasoby wydajnościowe, które gwarantują określoną moc procesora oraz pamięć RAM.

Serwery VPS są dla wszystkich użytkowników, bez znaczenia czy masz doświadczenie z serwerami czy też nie. Serwery VPS świetnie sprawdzą się wśród osób ceniących sobie bezpieczeństwo oraz niezależność. Oferowane przez nas serwery wirtualne VPS cechują się dużą elastycznością zasobów oraz bardzo dobrymi parametrami. W przypadku kłopotów zapraszamy do kontaktu z nami!

Aktywacja ze względów na ograniczenia licencyjne Microsoft może potrwać nawet do 48h. Wyjątkiem od tej reguły są serwery VPS z rodziny Windows Server.

Łącze w serwerze VPS zostanie ograniczone do 100 mbit/s.

Jest bardzo wiele cech, które odróżnia serwery VPS od hostingu współdzielonego. Najważniejszą różnicą jest fakt, że maszyny wirtualne VPS posiadają gwarantowaną ilość zasobów sprzętowych, takich jak moc procesora, ilość pamięci RAM. W przypadku hostingów współdzielonych zagwarantowane mamy tylko minimalną ilość zasobów (wartość ta jest zwiększana dopiero gdy serwer tego potrzebuje). Serwery współdzielone mają ograniczoną ilość pamięci oraz miesięczne limity danych. Przy bardzo dużym wzroście ruchu na stronie, pojawiają się utrudnienia w działaniu strony, poczty itp.. Problemy te nie występują przy rozwiązaniach VPS, dlatego jest to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku.

Każda maszyna wirtualna obowiązkowo podlega procedurze kopii zapasowej z retencją danych 3 dni. Dodatkowo, masz możliwość wykonania 3 punktów kontrolnych serwera. Wszystko to bez żadnych opłat.

Wszystkie Twoje serwery pracować mogą w sieci prywatnej. Komunikacja pomiędzy innymi maszynami wirtualnymi w Networkmanager odbywa się z przepustowością 1 Gb/s..

Masz pytanie techniczne?

Zadzwoń : + 48 532 134 735 lub napisz do nas.