Hosting w chmurze – recepta na duży ruch w sklepie www

cloud hosting

W zależności od etapu rozwoju biznesu, sklep www może początkowo nie przynosić dużych korzyści, a ruch na nim może być niewielki. Co jednak, gdy przyjdzie okres świąteczny bądź popularność sklepu gwałtownie wzrośnie? Jeśli serwer nie poradzi sobie z tym wyzwaniem, użytkownicy przejdą do konkurencji. Jak temu zaradzić? Zastosuj hosting w chmurze!

Challenge dla serwera

Jeśli Twoje serwery nie radzą sobie z obsługą dużego ruchu na stronie, konieczne jest jak najszybsze zareagowanie na tą sytuację. Przebudowa serwerów i całego systemu może być jednak czasochłonna, kosztowna i stresująca. Warto zatem zainwestować w rozwiązanie, którym jest cloud hosting. Dlaczego warto?

Hosting w chmurze dla sklepu internetowego

Cloud hosting to usługa w chmurze obliczeniowej, dzięki której obsługa nawet tysięcy użytkowników każdego miesiąca nie stanowi problemu. Jest to obecnie najbardziej innowacyjne, dostępne na rynku rozwiązanie. Warto zastanowić się nad tym, jakie zasoby są potrzebne stronie do jej prawidłowego funkcjonowania. W razie potrzeby można zawsze aktualizować swój pakiet i korzystać z rozwiązań bardziej zaawansowanych, aby zasoby wystarczały w danym okresie, jak sezonowość. 

Cloud hosting – dlaczego warto?

Istnieje kilka powodów, dla których warto zainwestować w to nowoczesne rozwiązanie.

  • przy odpowiednim pakiecie hosting cloud serwer nie spowalnia
  • strona ładuje się sprawnie i szybko
  • można wykonać update swojego pakietu przy zwiększonej liczbie użytkowników
  • Klienci są zadowoleni z możliwości szybkiego surfowania po stronie i wyszukiwania potrzebnych informacji
  • robot Google widzi, że strona sprawnie działa, co wpływa pozytywnie na pozycjonowanie witryny
  • upgrade usługi przebiega znacznie sprawniej, nawet niż w przypadku serwerów dedykowanych

NetworkManager oferuje hosting w chmurze obliczeniowej, czyli innowacyjną usługę na miarę każdego biznesu. Jest to propozycja zarówno dla małych firm, jak i dużych, światowych korporacji. Zapoznaj się z naszą ofertą, a w razie potrzeby skontaktuj się z naszymi Guru IT!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dysk w chmurze, czyli dostęp do danych zawsze i wszędzie

Biuro w chmurze obliczeniowej

Czym jest wirtualna chmura prywatna w AWS?

Leave a Reply