Firma informatyczna - Londyn - obsługa informatyczna firm, outsourcing IT

Prowadzisz własne przedsiębiorstwo? Działasz na terenie trójmiasta? W takim razie powinna Cię zainteresować obsługa informatyczna dla firm w Londynie! Postaw na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług! Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, żebyś był zadowolony z naszej pracy!

Dowiedz się więcej
Kompleksowa obsługa informatyczna
Amazon Web Services

Dlaczego warto postawić
na Outsourcing IT w Londynie

Outsourcing polega na powierzeniu części działań swojego przedsiębiorstwa innej firmie, w tym przypadku chodzi o branżę IT. Musisz wiedzieć, że konieczność zatrudnienia nowego pracownika w Twojej firmie oznaczałaby inwestycje w sprzęt informatyczny, zapewnienie szkoleń, miejsca do pracy itd. Nigdy też nie wiesz do końca, kogo zatrudniasz. Nasza firma informatyczna w Londynie od lat skutecznie działa w branży, przez co możesz z marszu mieć dostęp do najwyższej jakości usług – dzięki temu zaoszczędzisz!

Docker

Co oferujemy?

Obsługa informatyczna w Londynie świadczona przez naszą firmę dotyczy wielu aspektów z dziedziny IT. Są to m.in. cloud computing i zarządzanie serwerami on-premise, czyli tworzenie architektur, zarządzanie danymi, a także tworzenie kopii zapasowych w chmurze. Dajemy także możliwość całodobowego monitoringu zasobów. Nasza firma informatyczna w Londynie oferuje także narzędzia i usługi dla zespołów deweloperskich, a także zarządzanie sieciami i helpdesk. Masz jakieś pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Certyfikaty

które potwierdzają nasze doświadczenie w dziedzinie administracji serwerami

AWS - Solution Architect
Cisco CCNA Routing and Switching
Mikrotik - MTCNA
Red Hat Certified System Administrator (RHCSA)
Red Hat Certified Engineer (RHCE)
SysOps Administrator
AWS - Developer

Sprawdź nasze usługi w innych miastach oraz krajach

Kontakt

porozmawiajmy o współpracy

NON STOP DATA LTD

Usługi informatyczne

590 Kingston Road,United Kingdom, SW20 8DN
London

Telefon

518873172

518873172

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji.

Rozumiem