Audyt informatyczny

Audyt informatyczny

Każda firma korzystająca choćby z kilku komputerów powinna co jakiś czas przeprowadzać audyt it, który jest doskonałym sposobem na sprawdzenie czy nasze oczekiwania co do działania sieci informatycznej przedsiębiorstwa pokrywają się ze stanem rzeczywistym. Wszystkim obsługiwanym przez nas klientom, których rejonem działania jest Kraków oraz okolice, proponujemy przeprowadzenie takiej profesjonalnej kontroli. Nasi wykwalifikowani pracownicy skrupulatnie sprawdzą czy działają Państwo na całkowicie legalnym oprogramowaniu, a także czy żadna z licencji nie wygasła. Oprócz tego, w ramach audytu it, skontrolowany zostanie sprzęt, aby przekonać się czy jest on wykorzystywany w sposób zgodny z jego przeznaczeniem. Oczywiście kontroli podlegają również wszelkie stosowane zabezpieczenia, które chronią chociażby poufne dane firmy.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję przeprowadzenia skrupulatnego audytu it, którego wyniki pozwolą na poprawę działania całego systemu informatycznego firmy.

Całościowo zajmiemy się procesem informatyzacji Twojej firmy! Specjalizujemy się:
we wdrażaniu systemów informatycznych

Przeprowadzamy analizę przed wdrożeniową mającą na celu szczegółowe rozpoznanie potrzeb Klienta. Przygotowujemy projekt rozwiązań informatycznych. Po zatwierdzeniu dokumentacji projektowej, przechodzimy do instalacji i konfiguracji oprogramowania. Budujemy dedykowane rozwiązania systemowe. Tworzymy dedykowane raporty dla Klienta. Przeprowadzamy migrację danych. Szkolimy użytkowników. Oferujemy asystę techniczną w pierwszym okresie pracy użytkowników.

w opiece serwisowej nad użytkownikami oraz wdrożonymi rozwiązaniami informatycznymi

Rozwiązujemy problemy zgłaszane przez użytkowników. Informujemy o aktualizacjach oprogramowania. Instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie pod kątem wymagań Klienta. Szkolimy użytkowników z nowości wprowadzanych do systemu. Dodajemy nowe, niestandardowe funkcjonalności i raporty dedykowane indywidualnym potrzebom Klienta.

doradzamy Klientom przy wyborze optymalnych rozwiązań informatycznych w firmie, oraz pośredniczymy w sprzedaży oprogramowania i sprzętu komputerowego.